Darmowa dostawa od 399 zł

PLN EUR

Hu hu ha … nie taka zima zła :)

Poniedziałek, 21 Listopad 2022

Zima to czas, gdy otulamy się podczas długich wieczorów przyjemnymi kocykami, a wychodząc na zewnątrz ciepłymi czapkami i szalikami.
Stylizacje zimowe nie muszą być nudne i szare, jak pogoda za oknami. Podpowiemy Wam jak się ubrać by czuć się komfortowo, ciepło i podobać się sobie :) 

Czapka to już nie tylko element garderoby, który ma być funkcjonalny i chronić przed zimnem oraz wiatrem. W dzisiejszej modzie czapki, szale czy kominy pełnią również funkcję estetyczną i mają ogromne znaczenie w dopełnieniu całej stylizacji.
Często zdarza się,że Panie wybierają klasyczne, basicowe kurtki i stawiają na bardziej wymyślne czy kolorowe dodatki. 

Jeśli nie chcemy kupować osobno czapek, rękawiczek i szalików możemy wybrać komplety, które w dalszym ciągu są najbardziej rozchwytywane. Jest to dobra opcja, gdy nie chcemy, aby nasze dodatki różniły się od siebie fakturą czy odcieniem. 

W tym sezonie modne są różne tkaniny i fasony czapek: od welurowych po wełniane, oraz od czapek z daszkiem po berety czy turbany. Natomiast szale powinny być duże, długie i przyciągające uwagę. Modne są mocne kolory, paski oraz wzory geometryczne.